Ośrodki wypoczynkowe Mazury - Noclegi na Mazurach - Rusałka Supersized - Full Screen Background Slideshow jQuery Plugin
  600 983 255, (89) 621 30 72                   PL | DE
E - mail: rusalkawarchaly@o2.pl
Warunki rezerwacji

Warunki rezerwacji  w Ośrodku Wypoczynkowym "Rusałka" 
1. Niniejsze warunki nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 
2. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją Warunków Rezerwacji i Regulaminu Ośrodka Wypoczynkowego "Rusałka" 
3. Wstępnej rezerwacji domków można dokonać telefonicznie pod numerem tel. 600 983 255, drogą elektroniczną za pomocą poczty internetowej: rusałkawarchaly@o2.pl lub osobiście. 

4. Wstępnie przyjęta rezerwacja jest obowiązująca po wpłaceniu zadatku w wysokości 30 % kosztów pobytu. 

      Wpłaty zaliczki należy dokonać na konto Alior Bank : 

nr rach. bankowego  41 2490 0005 0000 4530 3782 1584 

W tytule wpłaty bądź przelewu prosimy o podanie informacji: 
         -   imię i nazwisko osoby, która dokonała rezerwacji 
         -   termin rezerwacji 
          -  numer NIP oraz adres firmy aby otrzymać fakturę za usługi na firmę 

5. Zadatek musi być wpłacony najpóźniej 7 dni po dokonaniu rezerwacji. Dopłata do całości za pobyt wraz z kaucją 300 zł oraz wybranymi posiłkami następuje w recepcji w pierwszym  dniu pobytu. Płatność za pobyt kartą lub gotówką, kaucja płatna gotówką. W przypadku rezerwacji dokonanych w terminie krótszym niż 7 dni przed planowanym przyjazdem rezerwujący zobowiązany jest do przysłania potwierdzenia wpłaty na  
e-mail: rusalkawarchaly@o2.pl  
6. Przy rejestracji należy wybrać przynajmniej jeden posiłek z oferty naszej stołówki do każdej doby, dla każdej osoby z domku - posiłek jest obligatoryjną częścią pobytu/oferty w terminach pomiędzy 29.05 - 28.09.2021 r. 
7. Rezerwacja ważna jest do godz.19.00 pierwszego dnia planowanego pobytu. W przypadku późniejszego przyjazdu prosimy o poinformowanie o tym fakcie do godz. 15.00. 
8. W przypadku rezygnacji z rezerwacji lub skrócenia pobytu, zadatek nie jest zwracany za niewykorzystany pobyt. 
9. Niniejsze warunki stanowią integralną część Regulaminu Ośrodka Wypoczynkowego "Rusałka", opublikowane są na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "Rusałka" oraz na niniejszej stronie internetowej. 
10. Ośrodek Wypoczynkowy "Rusałka" zastrzega sobie prawo zmiany niniejszych warunków, przy czym nowe postanowienia nie obowiązują osób rezerwujących, które dokonały rezerwacji przed wprowadzeniem zmian.